Türkiye'den inanılmaz 3. sayfa haberleri!

Aşağıda okuyacağınız haberlerin hepsi gazetelerin üçüncü sayfasında yer almış olaylar...

Füsun SAKA / HT PAZAR

Kimi üç kişilik bir aşkın, kimi evini şaşıran bir sarhoşun, kimi kedisini çok sevdiği için katil olan bir adamın hikâyesi... 

Hepsinin ortak yanı ise insanı acı acı gülümsetmesi. Cem Yılmaz bir gösterisinde şöyle diyordu: "Bana marjinal diyorlar. Evde TV karşısında kumandayla oturuyorum; ertesi gün televizyonlara bir bakıyorum mahalleli tren yapmış! Teyzeler konuşuyor: ‘Kaynım bana atladı...”Bir haber toplantısındaydık. Biri "Okudunuz mu?” dedi... 23 yaşında genç bir kadın; evlenip boşanmış, sonra yeniden evlenmiş. Düğünün ertesi günü, eski koca kadını görmeye gitmiş ve evdeki adam tarafından öldürülmüş... İşin ilginç yanı evdeki erkek, yeni gelinin eşi değil "sevgilisi”! Yani olay sonunda sevgili hapse giriyor, eski eş ölüyor, yeni eş ise aldatıldığıyla kalıyor. Olay Uşak’ta geçiyor... Herkes cebindeki "haberleri” çıkardı; sonuçta aklımızda, arşivlerde kalan milyonlarca haberin bir kısmı "kaynım bana atladı haberleri” etiketini taktığımız bir dosyada toplandı...

İşte Türkiye’den "akla ziyan” gerçek vakalar...

O, kediyi öldürdü, kedi sahibi de onu öldürdü
Gaziantep’te bir adam yavru kazını yiyen kediyi pompalı tüfekle vurdu. Kedinin sahibi de döner bıçağıyla adamı öldürdü.

Damacanayla mastürbasyon yaptı!
2008 Bursalı su dağıtıcısı N. K. su götürdüğü bir apartmanın asansöründe, boş damacana ile mastürbasyon yaparken güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Binada oturan bir kişi şikâyetçi oldu. 

Eşeğe tecavüz etti polise enselendi
Muğla’nın Milas İlçesi’nde sahibinin terk ettiği eşeğe tecavüz eden 4 kişiden biri hayvanseverler tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Diğer iki kişi de daha sonra yakalandı. 

"O tarlaları benden habersiz ekenin..."
Sungurlu’da iddiaya göre amcasının tarlasının birileri tarafından izinsiz ekildiğini duyunca öfkeye kapılan muhtar, imamın yokluğundan yararlanıp mikrofonu eline alarak, "Görüyorum ki bazı vatandaşlar amcamın tarlasını ekmiş. O tarlaları benden habersiz ekenin ...” diye anons yapmaya başladı. Anonsu duyan köy halkı bir anda şaşkına döndü. 

Sen misin altın yüzük hediye eden
Bursa’da yaşayan Selçuk Bayraktar, Gürcistan uyruklu sevgilisi Viyola Vasilasis’le yılbaşını evde kutlamaya karar verdi. İkili alkol alıp eğlendi. Bayraktar sevgilisine altın yüzük hediye etti. Hediyeyi beğenmeyen genç kadın, mutfaktan aldığı bıçağı Selçuk Bayraktar’ın karnına saplayıverdi. 

‘Seksen’ the city 
Konya’nın Seydişehir İlçesi’nde yaşayan 80 yaşındaki 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı Kazım Yıldız’a âşık oldu. Daha sonra "Hastaneye gidiyorum” diyerek sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu da kalp krizi geçirdi. 

Hem manikür hem de şantaj yaptı
Adana’da sürekli gittiği kuaförde manikürcü kıza eşini aldattığını anlattı. Manikürcü kız ve arkadaşları polisiye filmlerden etkilenip kendilerini ahlak polisi diye tanıtarak kadını aradı. "Ahlak polisiyiz, eşinizi aldatıyorsunuz. Sizinle görüşmemiz gerekiyor, aksi halde olayı adliyeye intikal ettireceğiz” diyerek kadına şantaj yaptı. Onların polis olduğuna inanmayan korkusuz kadın, şantajcıları yakalattı.

Aynı gün iki erkekten hamile kaldı 
Aynı gün içinde eski sevgilisi ve kocasıyla birlikte olan kadın hamile kaldı. Şüphe üzerine doğan ikizlerine DNA testi yaptıran güvenlik görevlisi baba, bebeklerden yalnız birinin babası çıktı. Diğer bebeği ise nüfusundan düşürdü. Bebek devlet korumasına verildi. Örneği çok az görülen vakada anne C. K.’nın gündüz eski sevgilisiyle, gece de eşiyle birlikte olduğu, her ikisinden birden hamile kaldığı Adli Tıp raporuyla ortaya çıktı. 

‘Cebrailim’ dedi 200 bin TL haraç topladı 
Kayseri’de "Ben Cebrailim (Azrail bile değil!) hepinizin canını alacağım,” diyerek tehditler savuran adam, çevresinden 200 bin TL haraç aldı.

Annemi aldatırsın ha!
Bittin sen! 14 yaşındaki F. E. annesini aldatan babasının başka kadınlarla fotoğraflarını Facebook’ta yayınladı. Baba M. E. oğlunu şikâyet etti. F. E. savcılıkta, babasından intikam aldığını söyledi.

Aldatılınca ünlüler de döver
Aynı erkek tarafından aldatıldığını anlayan Işın Karaca ile Ezra Çetin kendilerine söylenen yalanı ortaya çıkartmak için bir araya geldi. Işın Karaca, Sedat Doğan’ı telefonla aradı ve Doğan’ın romantik konuşmalarını Ezra Çetin’e dinletti. Ardından Ezra Çetin de Sedat Doğan’la konuştu. Telefonlaşmalarından yarım saat sonra Sedat Doğan, Işın Karaca’nın ofisine geIdi. Ofiste bir araya gelen üçlüden Işın Karaca ile Ezra Çetin sinirlerine hâkim olamayıp Sedat Doğan’ı tekme tokat döverek kovdu. 

Nikâhlı karısını bekârlığa veda partisinde bastı
İzmir’de yaşayan klima ustası, 27 yaşındaki M.K., önce nikâhlandı. Ancak çift nikâhtan sonra düğün yapmaya karar verdi. Ancak M.K. düğünden bir gün önce, arkadaşlarıyla evinde bekârlığa veda partisi düzenleyeceğini söyleyen yeni gelin S.R.’yi, eski sevgilisiyle bastı. Ertesi gün soluğu adliyede alan M.K. boşanma davası açtı ve 30 bin TL tazminat talep etti. 

Kocasını üvey oğluyla boynuzladı 
Antalya’da 31 yaşındaki eşi Melike A.’nın, ilk eşinden olan oğlu 24 yaşındaki Mehmet Emin A. ile ilişki yaşadığını iddia eden 45 yaşındaki İrfan A. eşinden boşandı. Aile Mahkemesi’nde görülen davada Melike A.’nın talep ettiği 70 bin liralık tazminat talebi reddedildi. 9 yaşındaki çocukları B.’nin velayeti de babaya verildi. Gerçek, oğlunun kirli iç çamaşırını yatak odasında bulan İrfan A.’nın durumdan şüphelenmesiyle gün ışığına çıktı. 

80’lik sünnetçiye grup seks ağır geldi
Bursa’da yaşayan 80 yaşındaki sünnetçi, uyarıcı ilaç aldıktan sonra evine temizliğe gelen kadın ve kocasıyla grup seks yaparken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

İşemek istedi, öldürüldü 
Bursa’da iki adam, uzun yolculukta tek kapılı otomobilde arkada oturan ve sürekli tuvalet ihtiyacı duyan arkadaşlarının başını mermere vurarak öldürdü.

Evlat sevgisi yasak aşkı açık etti
Şehitlik ziyareti için Çanakkale’ye giden Engin Ailesi’nin 2.5 yaşındaki oğulları Can Şeref’in Kabatepe’de kaybolmasıyla başladı. Ancak kısa bir süre sonra çocuğun kaybolmadığı ve annesi tarafından, biyolojik babası Ahmet Delican’a verildiği ortaya çıktı. Evli ve dört çocuk babası Ahmet Delican, çocuğun Yıldız Engin’le yaşadığı yasak aşkın sonucunda doğduğunu söyleyerek mahkemeye DNA test sonuçlarını sundu. Anne Yıldız Engin de gerçeği itiraf etti. 

17’lik geliniyle basıldı 
Adapazarı’nda yaşayan 45 yaşındaki Engin A. ve 17 yaşındaki gelini S. K.’yla yatakta basıldı. 7 ay önce nikâhsız olarak evlendiği eşinin askere gitmesi üzerine kayınpederi ile ilişkiye giren gelin, kayınvalidesinin şüphelenmesi üzerine yakalandı. 

TV programcısı karısını 70’lik sevgiliye kaptırdı 
Karabük’te yerel bir TV kanalında dini içerikli programlar yapan 51 yaşındaki S.Y. kendisiyle aynı yaştaki karısını 70 yaşındaki sevgilisiyle yarı çıplak halde yakaladı ve onları kamera ile görüntüledi. S.Y. kaseti mahkemeye kanıt olarak sundu ve boşandı. 

Aldatan kocasını öldüren kadın, aldatırken öldürüldü
Antalya’da emekli tapu müdürü, sevgiliyle birlikte yakaladığı karısını bıçaklayarak öldürdü. Olayın trajikomik yanı ise öldürülen kadının, ilk kocasını, kendisini aldattığı için öldürdüğünün ortaya çıkmasıydı. 

Şaşkın sarhoş evini şaşırdı dayağı yedi ve öldü 
Sarhoş olup beş ay önce taşındığı evi kendi evi zannederek içeri girdi. Daha sonra kanepeye oturup rahat rahat televizyon seyreden adam, evin gerçek sahiplerinden feci şekilde dayak yiyerek hayatını kaybetti .

http://www.haberturk.com/yasam/haber/598515-turkiyeden-inanilmaz-3-sayfa-haberleri
Yorumlar
Uzm.Klinik Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ